Ile wiesz o inwestowaniu? QUIZ

Ile wiesz o inwestowaniu? QUIZ

Uważasz się za eksperta w kwestii inwestowania? Chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę na temat giełdy i instrumentów inwestycyjnych? Rozwiąż krótki quiz, a swoim wynikiem podziel się z innymi w mediach społecznościowych albo w komentarzu poniżej. Zaproponuj znajomym rozwiązanie quizu, by sprawdzić, kto z Was wykaże się większą wiedzą o inwestowaniu.
Jeśli śledzisz regularnie nasz blog, nie powinieneś mieć większych problemów z odpowiedzią na większość pytań. Jeśli nie – warto zacząć :)
Powodzenia!

Ile wiesz o inwestowaniu? QUIZ
5 z 5 głosów

4 Comments on Ile wiesz o inwestowaniu? QUIZ

    • Karolina, bardzo się cieszymy, że quiz Ci się spodobał. Zachęcamy Cię do śledzenia naszego bloga – na pewno kolejny quiz pójdzie Ci o wiele lepiej Pozdrawiamy Cię serdecznie.

  1. Bardzo fajny quiz, nawet dla laika w kwestii inwestowania. Dzięki wyjaśnieniom poprawnych odpowiedzi, ma wartość dodaną niezależnie od tego, jak odpowiadamy, poprawnie czy nie.

    • Dziękujemy bardzo za miłe słowa, Trzmielojadzie. Mamy nadzieję, że udało nam się umieścić w quizie zarówno łatwiejsze, jak i trudniejsze pytania (żeby każdy musiał nieco pogłówkować). Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Ci poszło. Pozdrowienia!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*